Hoşgeldiniz  

Lösemili Çocuklara Umut Derneği açıldı

editör | 19 Haziran 2012 | Marmaris, Sağlık, Sivil toplum

Lösemili Çocuklara Umut Derneği’nin Marmaris Tepe Mahallesi 55/1 Sokak No 1/C’deki hizmet binası törenle açıldı. Açılışa Marmaris Belediyesi Başkan Yardımcısı Halil Gökovalı, Muğla İl Dernekler Müdürü Cengiz Demirci ve çok sayıda davetli katıldı  Açılışta bir konuşma yapan Dernek Başkanı Gülçin Demir; “Sayın misafirlerimiz değerli konuklarımız hepiniz hoş geldiniz . Bizleri bu güzel ve onurlu işimizde ve de derneğimizin açılışında onure ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür eder şükranlarımı sunarım.”dedi.

Gülçin Demir konuşmasının devamında; “Kısaca ben kendimi sizlere tanıtmak istiyorum Ben Aydın Bozdoğan ilçesi doğumluyum 4 yıldır Marmaris de ikamet etmekteyim önceleri bu işi gönüllü olarak farklı derneklerde faaliyetlerde bulundum. Dolayısıyla daha sonraları gördüm ki Muğla ve Marmaris bölgemizde bu lösemili çocuklarımıza daha faydalı olabilmek için böyle bîr derneğimizin gereksinimini gördüm. Bunun üzerine araştırmaya başlayarak 16 dernek üyemizle beraber derneğimizi kurmaya karar verdik. Ayrıca üyelerimizden söz açılmışken bu değerli arkadaşlarımın bana bu görevi layık gördükleri için kendilerine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım.

Siz değerli konuklarımız ve misafirlerimiz,  Marmaris halkımızın ve esnafımızın gerçekten bu yolda desteklerine ihtiyacımız var. Bizlerden ve lösemili çocuklarımızdan desteklerinizi esirgemeyeceğinize yürekten inanıyorum.”dedi.

1638 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

DESTEK OLUN

© 2012 Marmaris Güncel Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle