Hoşgeldiniz  

Miniklerin Cumhuriyet coşkusu

editör | 30 Ekim 2012 | Arşiv, Eğitim


Düriye Vasviye Göncü Anaokulunda Cumhuriyet bayramı coşkusu yaşandı.

Marmaris Esnaf ve Snatkarlar Odası tarafından yaptırılan ve hizmete açılan anaokulunda  kutlama programına katılan minik öğrenciler Atatürk ve Cumhuriyet konulu şiirler okudular ve gösteriler sundular. Minik öğrenciler hep birlikte 10’uncu yıl Marşı’nı okudular. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın coşkusunu yaşayan minikler çeşitli gösteriler sundular. Okulun minik öğrencileri sınıflarını bayrak ve Atatürk posterleriyle süsleyerek bayram coşkusunu ilk kutlayanlar arasında yer aldılar. Bayram kutlamasında Okul Müdürü Okul Müdürü Hasan Hüseyin Yayın öğretmenler ve öğrencileri hazır bulunurken. Marmaris Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü Ayyıldız ve Marmaris Şöförler Odası Başkanı  İbrahim Tarım da miniklerin gösterilerini büyük bir beğeni ile izlediler.

ATATÜRK VE CUMHURİYET SEVGİSİ

Okul Müdürü Hasan Hüseyin Yayın , Cumhuriyet’in anlam ve önemini minik öğrencilere öğretmek ve bu bayram coşkusunu yaşatmak amacıyla kutlama programı düzenlediklerini söyledi.Yayın , kutlama programında emeği geçen ve katılan tüm öğretmen ve öğrenci velilerine de teşekkür etti.Kutlama programına katılan minik öğrenciler Atatürk ve Cumhuriyet konulu şiirler okudular ve gösteriler sundular.Minik öğrenciler hep birlikte 10’uncu yıl Marşı’nı okudular ve ellerinde bayraklarla Cumhuriyet coşkusunu yaşadılar.

Minik öğrenciler,  ayrıca gösterilerini izlemeye gelen Marmaris Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü Ayyıldız’a Atatürk fotoğraflı t-şirt hediye ettiler.

M. İsmail ÜÇKAN

537 Kez Görüntülendi.

DESTEK OLUN

© 2012 Marmaris Güncel Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle