Hoşgeldiniz  

Özel Türk Koleji Marmaris Kampüsü’nde, Yeni Eğitim Öğretim Yılın Coşkuyla Karşılandı

editör | 18 Eylül 2013 | Arşiv, Eğitim, Marmaris

Ozel Turk Koleji Marmaris Kampusu 1

İzmir Özel Türk Koleji’nin geleceğe dönük vizyonunun ve büyüme stratejisinin bir parçası olan Özel Türk Koleji Marmaris Kampüsü’nde, 2013-2014 eğitim öğretim yılı okul bahçesinde düzenlenen bir tören ile başladı. Tüm kademelerdeki öğrencilerin, öğretmenlerin, velilerin ve İTK’lı mezunların katıldığı törende; idareciler ve öğrenciler  yeni eğitim öğretim yılı için güzel dileklerde bulundu. Düzenlenen törene, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlandı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından, Özel Türk Koleji Marmaris Kampüs ve İlköğretim Müdürü Göksel Bozok açılış konuşmasını yaptı. Bozok konuşmasında, “Özel Türk Koleji ailesine katılan; öğrencilerimiz, velilerimiz ve öğretmenlerimiz hepiniz okulunuza hoş geldiniz. Sevgili öğrencilerim, Özel Türk Koleji olarak Marmaris Kampüsümüz’de 2013-2014 eğitim öğretim dönemi için tüm hazırlıklarımızı tamamladık. 63 yıldır ilkelerinden taviz vermeden aynı yolda devam eden İTK’nın bir parçası olacak siz sevgili öğrencilerimin; akademik, spor ve sanat alanlarında nice başarılar elde edeceğine olan inancım sonsuzdur.” dedi.

Konuşmasında, Marmaris Kampüsü’nde yaz süresince devam eden akademik çalışmalara da değinen Bozok; “Yaz süresince öğretmenlerimiz, idarecilerimiz, Ölçme Değerlendirme ve PDR Birimimizle koordineli bir şekilde çalışmalar gerçekleştirdik. Bu çalışmalardaki öncül amacımız, sevgili öğrencilerimizin dönem boyunca gerçekleştireceği akademik, sanatsal ve sportif faaliyetlerde onları en iyi şekilde desteklemek olarak belirledik. Sizleri; doğru seçimler yapabilen, kendisine ve çevresine çok yönlü katkısı olan, çağdaş, dengeli ve mutlu Türk gençleri yetiştirmek için yola çıkan okulumuza bir kere daha hoş geldiniz diyor, hepinize güzel bir sene diliyorum.”

İTK Genel Müdürü Yiğit Tatış, İTK Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Tatış’ın ve İTK’lı müdürler ve İTK Eğitim Direktörleri’nin yeni eğitim öğretim yılı için göndermiş olduğu mesajların okunması ile devam eden törende, Marmaris Kampüsü öğrencilerinden Buse Başaran İngilizce ve Anıl Çoban da Almanca dillerinde dostluk ve barış mesajları verdiler. Anaokulu ve ilkokul öğrencilerinin de yeni dönem için sevinçlerini dile getirdikleri Marmaris Kampüsü’nde gerçekleştirilen tören; Okul Marşı’nın söylenmesinin ardından, öğrencilerin öğretmenleri eşliğinde sınıflara gitmesi ile son buldu.

1575 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

DESTEK OLUN

© 2012 Marmaris Güncel Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle