Hoşgeldiniz  

MHP Marmaris Belediye Başkan Adayı; Zafer Alkan

editör | 29 Ocak 2014 | Marmaris, MHP

mhp-alkan

Milliyetçi Hareket Partisi Marmaris İlçe Başkanlığı bugün düzenlediği basın toplantısında, İş adamı Zafer Alkan’ın MHP Marmaris Belediye Başkan Adaylığını resmen açıkladı.
Toplantıda Milliyetçi Hareket Partisi Marmaris İlçe Başkanı Fatih Kaplan; “ Partimize belediye başkan aday adaylıkları sürecinde aday adayı olan Sayın Zafer Alkan ilçe yönetimimiz ve genel merkezimizin onayı ile 2014 yerel seçimlerinde partimizin Marmaris Belediye Başkan Adayıdır” dedi.

“ONURLU BİR GÖREV”
Alkan; Böyle onurlu bir görevi bana layık gören değerli yöneticilerime teşekkür ederim. Gerçekten onurlu bir görev, 17 yaşında bu kente geldim, bu kentin belediye başkanı olmak için yola çıktık, bu nedenle böylesi bir göreve layık görülmek onur vericidir, verilen bu görevde, ne teşkilatımı ne de Marmaris halkını mahcup etmeyeceğim, hepimiz için hayırlı uğurlu olsun” dedi.

zafer-alkanALKAN;BU MEMLEKETE BORCUM VAR
Basın toplantısında bir basın mensubunun; Ticari faaliyetlerinizi İstanbul’a taşıdınız ama Marmaris’te belediye başkanı adayı oluyorsunuz bunu nasıl açıklayacaksınız sorusu üzerine Alkan;” Ticari faaliyetlerimin tamamını değil sadece bir kısmını şehir dışına taşıdığım doğrudur. Marmaris bugün son 10 yılda ileriye gidecek ticari bir yapıyı yakalayamadı, amacımız da bu, burası Dünya’nın en güzel yerlerinden birisi, ama turizm sezonu kısıtlı bir takvime bağlı. Benim temel amacım herkesin direkt ya da dolaylı olarak gelirini sağladığı turizm sezonunu 12 aya çıkarmak. Marmaris’e, içinde yaşayan halka ve iş dünyasına katkı sağlamak. Ben bu memleketten, bu memleketin yaşayanından para kazandım. Benim bu memlekete borcum var. Ve bu borcu onlara hizmet ederek ödemek arzusu ve heyecanı içindeyim. Bunu bizlere ticari hayatımızda teveccüh gösteren Marmaris halkına vefa borcu olarak görüyoruz. Bunu da başaracağız. Bunun için herkesin, sizin bile oyunuza talibim” dedi.

MUĞLA’DA İKİNCİ PARTİYİZ
Basın toplantısında bir basın mesubunun “MHP’nin Marmaris’te alabileceği oy oranı hakkındaki tahminleriniz nedir? Belediye meclisine kaç meclis üyesi sokmayı düşünüyorsunuz” sorusu üzerine MHP Marmaris İlçe Başkanı Fatih Kaplan; “ Muğla genelinde yapılan anketlerde ikinci parti olarak çıkıyoruz, hedefimiz sandıktan birinci parti olarak çıkmak biz kaç meclis üyesi sokarız diye çıkmadık bu yola biz belediye başkanlığını kazanmak için bu yarışta varız” dedi.

HAFTA BAŞINDAN İTİBAREN SEÇİM ÇALIŞMALARINA BAŞLIYORUZ.
Düzenlenen basın toplantısında seçim çalışmalarının hafta başı ile start alacağını ifade eden Fatih Kaplan Pazar günü saat 11 de Meydanda mehter gösterisi yapılacağını ardından pineta otelde Milletvekillerinin de katılacağı aday tanıtım toplantısı yapılacağını belirterek tüm Marmaris halkını bekliyoruz dedi.

İ.Tolga / YENİ ÇİZGİ

1886 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

DESTEK OLUN

© 2012 Marmaris Güncel Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle